Adobe Bridge در فتوشاپ

سلام دوستان و همراهان همیشگی استاد گرافیک

با دوره آموزش فتوشاپ  درس پنجم مبحث Adobe Bridge در فتوشاپ در خدمت شما دوستان هستیم .در این آموزش با نحوه باز کردن فایل ها در Bridge  آشنا میشیم

ادوبی بریج (به انگلیسی: Adobe Bridge) محصول شرکت ادوبی است که وظیفه‌ی مدیریت و سازماندهی فایل‌های تولید شده توسط نرم‌افزارهای شرکت ادوبی را برعهده دارد.این شاید مهم ترین دلیل محبوبیت آن در بین کاربران فتوشاپ، علاوه بر امکانات بسیار متنوع آن، آسان کردن برخی از کارهای بسیار خسته کننده و تکراری فتوشاپ باشد.

در واقع Adobe Bridge در فتوشاپ به خودی خود یه نرم افزار جداگانه است که در قالب Adobe Creative در فتوشاپ نصب میشود.

برای شروع از منوی فایل گزینه Brows In Bridge رو انتخاب کنید.

انتخاب adobe bridge

بررسی گزینه های پنجره Adobe Bridge در فتوشاپ

خب وقتی گزینه Brows In Bridge رو انتخاب میکنید پنجره زیر باز میشه.

adobe bridge-درفتوشاپ

در ابتدار کار باید مسیر پوشه ای که نیاز دارید رو تعیین کنید سمت چپ پنجره دو گزینه Folders و Favorite وجود داره . در بخش Folder میتونید محتویات یه پوشه رو به طور کامل انتخاب کرد.

اگر بخوایید تصاویر در این پنجره بزرگتر نمایش داده بشه یا در حالت های مختلف آنها را ببنید میتونید از نوار لغزنده ای که در پایین پنجره سمت راست هست استفاده کنید. برای مثال انتخاب گزینه view content and details باعث میشه تصاویرتون با جزییاتشون نمایش داده بشن.

زمانی که یه تصویر رو انتخاب میکنید میتونید اطلاعات اضافی از قبیل MetaData و Keywords رو ببنید. و از Filter و Collections برای فیلتر کردن عکس ها و دسته بندی آنها استفاده کنید.

دوستان عزیز امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید

تا آموزش های بعدی خدانگهدار

لوگو استاد گرافیک

محمد کریمی

به شما کمک میکنم تبدیل به یک گرافیست ثروتمند شوید

ثبت ديدگاه

آموزش های تخفیف دار جامع کورل دراو

آموزش برگه تقلب های کورل دراو ( به زودی )

قیمت اصلی محصول : 20/000 تومان