بهترین نرم افزار های طراحی لوگو

با سلام خدمت همراهان گرامی استاد گرافیک، با یک مقاله جدید در مورد آموزش طراحی لوگو در خدمتتون هستیم. با ما همراه ما باشید تا درباره بهترین نرم افزار های طراحی لوگو  بیشتر اطلاعات کسب کنیم .

شاید بتوان گفت که یکی دیگر از تصمیمات مهم بعد از کسب اطلاعات لازم درباره اصول طراحی لوگو و دانستن این موضوع که لوگو چیست و سایر پیش نیازهای مرتبط برای طراحی لوگو انتخاب یکی از بهترین نرم افزار های طراحی لوگو است.نرم افزارهایی که برای طراحی لوگو جاری مورد استفاده قرار میگیرد . با مرور زمان اوج گرفتن هدایت طراحان به سمت طراحی لوگو برای مشتریان خود ، پیرو آن نرم افزار هایی که برای این امر مورد استفاده قرار میگیرد یک موضوع مهم و البته تاثیر گذار برای طراحی لوگو و کیفیت آن بحساب می آید . نرم افزار های متعددی وجود دارند که در اختیاران طراحان قرار میگیرد که هرکدام در جای کمک دستی برای طراحی لوگو است . اما در مقاله زیر به بهترین نرم افزارهای طراحی لوگو که جزو حرفه ای ترین و برترین نرم افزار های طراحی آرم محسوب می شود اشاره می کنیم .

۱- نرم افزار Adobe Photoshop:  نرم افزار ادوب فتوشاپ نیازی به تعریف و معرفی ندارد ، از این نرم افزار برای بسیاری از امورطراحی گرافیک ستفاده می شود . اما در زمینه اجرای ایده ی طراحی لوگو شما بایدبه صورت ترکیبی از آن استفاده کرد ، فتوشاپ به تنهایی نمیتواند  لوگویی با کیفیتی را به شما ارائه دهد و آن را باید با یکی از نرم افزار وکتوری ترکیب کنید.

۲- نرم افزار Adobe illustrator : نرم افزار ایلاستریتور یکی از قدیمی ترین نرم افزار گرافیکی ( وکتوری ) که همواره در زمینه های مختلف میتوان از آن به عنوان یک قطب بزرگ گرافیکی یاد کرد ، ایلاستریتور ابزار های زیادی در اختیار شما قرار میدهد که بتوانید با استفاده از آن به ایده پردازی لوگو بپردازید و در نهایت خروجی ای که در اختیار شما میگذارد ، خروجی مناسب و با کیفیت بسیار بالا ( به صورت وکتوری ) که در اندازه و پیکسی بدون افت کیفیت قابل نمایش است .

۳-نرم افزار Corel Draw: نرم افزار یکی دیگر از نرم افزار های گرافیکی ، وکتوری است که همانند ایلوستریتور برای اجرای با کیفیت لوگو میتوانید از آن استفاده کنید . البته غافل نشویم نرم افزار کورل تخصص ویژه در امر طراحی های گرافیکی چاپی دارد ، مانند : طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور، طراحی بنر و حتی کارت ویزت، دقت بالا در امر طراحی و اجرای شکل های گوناگون و ریز نقش یکی از بزرگترین قابلیت های این نرم افزار فوق العاده است .

  

من به شخصه میتوان بگوییم که Adobe IllUstrator   بهترین نرم افزار طراحی لوگو است که خود من علاقه زیادی به این نرم افزار دارم و تمام طراحی های خودم را با این نرم افزار انجام میدهم نکته جالبی که در این نرم افزار وجود دارد این است که حتی میتوانید در آن عکس را به وکتور تبدیل کنید !

لوگو استاد گرافیک

محمد کریمی

به شما کمک میکنم تبدیل به یک گرافیست ثروتمند شوید

ثبت ديدگاه