با چند کلیک ، کارت ویزیت شما آماده است ۱۳۹۶-۱۱-۳۰ ۱۲:۳۰:۵۴ +۰۰:۰۰

 با چند کلیک ، کارت ویزیت شما آماده است  

با رشد کسب وکارهای سنتی وآنلاین ، نیاز همه ی افراد به داشتن یک کارت ویزیت شیک و ازهمه مهمتر پولساز که بتونه پیام اصلی کسب وکار خودمان یا مشتریانمان را به مخاطبان برساند بیشتر می شود . یعنی دقیقا چه کار ما تعمیرات کولرگازی هست چه وکیل دادگستری هستیم ، تنها وظیفه یک کارت ویزیت، رساندن پیام اصلی ما واطلاعات تماس ما به مشتریان می باشد . 

  استاندار های یک کارت ویزیت شیک و پولساز  

۱- داشتن یک رنگ آمیزی مناسب!

 به جرات می توانیم ادعا کنیم که مهم ترین عامل اصلی که کارت ویزیت های مشتریانمان یا حتی کارت ویزیت خودمان را میتواند شیک جلوه دهد تا مخاطب اون رو پیش خودش نگه دارد، رنگ اون کارت ویزیت هست . 

استفاده از رنگ های متناسب با کسب و کاری هست که کارت ویزیت داره  براش آماده میشه که متاسفانه کمتر در کارت ویزیت های موجود در بازار دیده میشه ، مهمترین عامل طراحی است !

 ۲-سایز نوشته ها واستفاده از فونت های متناسب 

اگر بخواهیم خیلی رک وساده بگیم واقعا کارت ویزیت هایی که در طول سال ها برای کسب وکارهای مختلف دیدیم ، هیچ کدام از نوشته ها و فونت های مناسب خودشون استفاده نشده !! فونت کارت ویزیتی که به صنف املاک مربوط میشده ،همون فونتی بوده برای کارت ویزیت یک شرکت طراحی سایت استفاده کرد ند که کاملا کار اشتباهی است. پس ۷۶ فونت معروف دیگه فارسی که برای ایرانی ها ساخته  شده یعنی همگی بی دلیلند ؟!

پس حتما حتما از یک فارسی ساز فوق العاده حرفه ای و رایگان مثل Leo moon TTT استفاده کنید و تحول عجیبی تو طراحی کارت ویزیت های خودتون ایجاد کنید .

۳- جنس ونوع خودکارت ویزیت 

 و آخرین عامل اینکه یک کارت ویزیت میتواند باعث شود که شیک جلوه داده شود خود جنس کارت ویزیت هست ، شما می توانید از لمینت های براق و مات یا کتان یا لمینت های برجسته و یا طلاکوب و نقره کوب استفاده کنید ویک کارت ویزیت برای خودتان یا مشتریانتان چاپ کنید که بتواند سود کار شما را ۴برابر کند .

  اما مهمترین وشاید سخت ترین کار ، طراحی کارت ویزیت است!! 

بله دقیقا، شاید باورتان نشود اما سخت ترین کار، طراحی ویزیت هست. راه های زیادی وجود داره که شما بتونید یک کارت ویزیت عالی ودرسبک طراحان خارجی بزنید در عناوین زیر می خواهیم به آن بپردازیم .

 راه های طراحی یک کارت ویزیت شیک و پولساز

۱- طرحتان را به یک طراح فوق ستاره بسپارید 

 یکی از راه هایی که می توانید یک کارت ویزیت فوق العاده ومتناسب با استاندار های طراحی کارت ویزیت بزنید این است که طرح خودتان را به یک فوق ستاره بسپارید .

منظور از طراح فوق ستاره کسی هست که حداقل ۱۵ سال سابقه در زمینه چاپ و تبلیغات دارد و بالای ۲۰۰۰۰ عدد طرح برای اکثر اصناف طراحی کرده است و تمام فوت وفن های یک کارت ویزیت را می دانند. اما معایب استفاده ازاین روش این هست هزینه بسیار زیادی رو هم باید بابتش پرداخت کنید وشاید به دلیل حساسیت های خودتان نتیجه موردنظر رو نگیرید .

 ۲-آموزش ببینید و بعد حرفه ای طراحی کنید 

شما می توانید ازآموزشگاه های آنلاین اروپایی و ایرانی زیادی برای اینکه تبدیل به یک طراح حرفه ای کارت ویزیت شوید استفاده کنید و بعد از آن طبق سلیقه شخصی دلخواه خودتان یک کارت ویزیت فوق العاده شیک وپولساز در حد طراحان فوق ستاره طراحی کنید .

اما بیایید فرض کنیم شما آموزش را شروع کردید . اگر واقعا آموزش خوب و عالی هم انتخاب کرده باشید ۶ ماه با تمرینات موجود طول می کشد که از شما یک طراح بسازد. پس اگر واقعا زمانتان اینقدر برایتان بی اهمیت هست حتما این کارو انجام بدید.

۳- ساعت ها تواینترنت دنبال کارت ویزیت آماده بگردید!

 قطعا شمایی که دارید این مقاله را میخوانید یکی از افرادی هستید که به دنبال کارت ویزیت لایه باز بوده است و مدت زمانی است که برای اینکار وقت  گذاشتید اما اگر بیایید با یکدیگر صادق باشیم می بینید که هیچ کدام از کارت ویزیت های لایه باز موجود در اینترنت باب میل شما نبوده اند .

مورد دیگه اینه که شما همواره ترس خرید آنها را دارید و یا به دنبال رایگان آن هستید که قطعا کارت ویزیت های رایگان هیچکدام نمی توانند استاندار های یک کارت ویزیت شیک و پولساز رو داشته باشند و قطعا اگر دقت شما کم باشد و یا نخواهید طرح های گران قیمت را خریداری کنید ۱۰۰% شکست خواهید خورد .

۴- ازیک آرشیو کامل که متناسب با تمام مشاغل استفاده کنید 

داشتن یک آرشیو کامل از کارت ویزیت های لایه باز که فقط متناسب با مشاغل ایرانی باشه قطعا آرزوی هر طراح یا یک شخص که فقط می خواهد یک کارت ویزیت بزند اما پولساز می باشد.

اگر واقعا یک آرشیو کامل و جامع از کارت ویزیت های لایه باز متناسب با تمام مشاغل ایرانی داشته باشید، در کمتر از ۵ دقیقه می توانید هرمدل طرحی رو که دوست دارید طراحی کنید از آن لذت ببرید و نیازی هم نیست مدت زمان زیادی یا هزینه  گزافی برای اون پرداخت کنید .

  دوست دارید راز کار  طراحی کارت های ما را بدانید

ما دراین چند سال اخیر که سفارش های فوق العاده زیادی برای طراحی کارت ویزیت داشتیم وانواع اصناف به ما کار سفارش میدادن براین شدیم تا یک آرشیو کامل ابتدایی متناسب با تمام مشاغل ایرانی بسازیم و ازهمون ها به عنوان قالب اصلی استفاده کنیم و طرح های مشتریانمون در عرض چند دقیقه طراحی کنیم و جالب اینجا بود که چقدر هم ما و هم مشتریانمون راضی بودیم . 

 ۵ مزیت داشتن یک آرشیو کارت ویزیت لایه باز متناسب با تمام مشاغل ایرانی 

۱- تغییر با چند کلیک ساده 

 به راحتی آنها را می تونید تغییر رنگ دهید ، تغییر نوشته دهید و حتی به راحتی خروجی بگیرید .

 ۲-با زبان فارسی کاملا سازگار است 

از ۷ نوع فونت و نوع نوشته مختلف می تونید استفاده کنید و لذت ببرید .

۳- به دلیل لایه ای بودن میتونید از ۱ طرح ۱۰۰ طرح بزنید 

 چون متناسب با تمام مشاغل ایرانی ساخته شده است شما به راحتی مثلا از یک کارت ویزیت که با رنگ آبی طراحی شده برای وکالت ، تعمیرگاه ماشین ، تعمیرات یخچالی ،برای شخصی ، طراحی سایت و … کارت ویزیت جدید طراحی کنید و لذت ببرید .

۴- بدون نیاز به  طراحی (حتی افراد مبتدی)

شما اگر فقط ۱% فتوشاپ رو هم بلد باشید به راحتی با آرشیو ها میتونید کار کنید و از اونها لذت ببرید بدون حتی یکم فکر کردن!

۵- ادغام طرح ها وایجاد یک طرح شگفت انگیز

لایه لایه بودن طرح به شما کمک میکنه که چند طرح رو با هم ادغام کنید و کارهای حیرت انگیزی طراحی کنید. 

اگر دوست دارید کمتر از ۵ دقیقه پکیجی که ما از آن استفاده می کنیم

را داشته باشید ، روی عکس زیر همین الان کلیک کنید

پکیج کامل لایه باز کارت ویزیت ایرانی
۴۲۶۹ کاربر کاربران استاد گرافیک
۱۹۲۸ طرح لایه باز طرح های موجود در سایت
۳۵,۵۶۲ سوالات سوالاتی که کاربران پرسیدند
۳۵,۵۶۲ پاسخ رفع مشکلات کاربران
پرداخت امن در استادگرافیک
ssl
درباره استاد گرافیک
هدف ارائه بهترین خدمات برای تمام طراحان ایرانی از جمله آموزش های کاملا حرفه ای و ابزارهای طراحی متناسب با بازرا کار ایرانی می باشد

تلفن دفتر تهران : ۲۸۴۲۱۰۲۳-۰۲۱

تلفن دفتر مشهد: ۳۸۵۱۹۵۶۲-۰۵۱

ایمیلتان را در کادر زیر ، وارد کنید

تا همین الان این پکیج رایگان 

را دانلود کنید
همین الان رایگان دانلود کنید
نگران نباشید، ایمیل‌های مزاحم نمی‌فرستیم
طرح لایه باز رایگان
close-link