نکات مهم طراحی لوگو

با سلام خدمت همراهان گرامی استاد گرافیک، با یک مقاله جدید در مورد آموزش طراحی لوگو در خدمتتون هستیم. برای دانستن نکات مهم طراحی لوگو همراه ما باشید.
متاسفانه بسیاری از افراد با وجود دانش و تجربه زیادی که در طراحی لوگو دارند، نمی توانند لوگویی قابل فهم و جذاب را طراحی کنند. به همین دلیل به توضیح نکات مهم در طراحی لوگو در ادامه می پردازیم.

نکات مهم طراحی لوگو

۱- لازم نیست یک لوگو نشان دهنده همه فعالیت ها شرکت یا سازمان شما باشد! هدف از طراحی لوگو منحصر به فرد کردن و ایجاد یک فرم شناسایی است.
۲- در مورد لوگو های معروف تحقیق کنید تا بفهمید چه داستانی در پشت آن ها قرار دارد و علت موفقیتشان چیست؟ همه برند های مشهور به یک لوگو احتیاج دارند که معرف آن ها در همه دنیا باشد و در ذهن مخاطبان ماندگار شود.
۳- شما باید سعی کنید با طراحی لوگو ساده، زیبایی و مفهوم را همراه با هم ایجاد کنید. به این نکته هم توجه داشته باشید که لوگو ها قدرت جادویی ندارند که از ابتدا در ذهن مخاطبان بمانند، پس اگر شرکت شما تازه شروع به فعالیت کرده است سعی کنید در کنار لوگو نام شرکت خود را هم ذکر کنید تا لوگو شما همراه با نام شرکت در ذهن ها ماندگار شود.
در آخر توصیه می کنیم حتما در مورد تاریخچه لوگو های مشهور تحقیق کنید تا بهتر متوجه شوید راز موفقیت یک لوگو چیست. امیدوارم این مطلب براتون مفید واقع شده باشد، ممنون که همراهمون بودید.

ثبت ديدگاه

لوگو استاد گرافیک

استاد گرافیک

تنها هدف ما ایجاد یک مرجع کامل از آموزش ها و ابزارهای طراحی برای گرافیست ها می باشد

فرصت های تکرار نشدنی